کد خبر : 262387

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 22 دی 1395
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان آذربايجان غربي
• برنامه ریزی برگزاری مرحله پنجم آزمون طرح تربیت حافظان شهرستان خوی
حجت الاسلام شکوری : همکاران در اوقاف باید در خصوص کیفیت این طرح همت بیشتری گمارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی ، در نشستی مشترک با امام جمعه و روسای اداره اوقاف و امور خیریه و روسای حوزه های علمیه خواهران و برادران موضوع برگزاری مرحله پنجم  آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم  در 5 اسفند 95 بررسی شد .

حجت الاسلام شکوری امام جمعه شهرستان خوی با اشاره به اهمیت وجایگاه قرآن در جامعه ، عمل به مفاهیم کلام ا.. مجید را مورد تاکید قرار دادند .

وی ضمن مطلوب ارزیابی نمودن  اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم  خاطر نشان ساخت : همکاران در اوقاف باید در خصوص کیفیت این طرح همت بیشتری گمارند تا ثمره آن همانی باشد که از این طرح انتظار می رود.

در ایتدای این  نشست  ابراهیم پور رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوی ضمن ارائه گزارشی از آمار ثبت نام کنندگان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های طرح تربیت در سطح شهرستان مطالبی ارائه کرد .

در این جلسه همچنین در خصوص برگزاری مرحله پنج آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم که بصورت سراسری در 5 اسفند 95 در سراسر کشور برگزار خواهد شد پیشنهاداتی ارائه  ومورد بحث و بررسی قرار گرفت .

شایان ذکر است در برنامه ابلاغی سال 95سهمیه طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان خوی 1727 پیش بینی شده بود که با ثبت نام از این تعداد از حافظان و حضور ایشان  در کلاس ها و دوره های آموزشی این امر تحقق یافت.