• امروز سه شنبه یکم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نظر سنجی ضیافت الهی

پیام رسان سروش

تصاویر سبک زندگی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

6  موقوفه در سردشت بازسازی شد

6 موقوفه در سردشت بازسازی شد

رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: 6 موقوفه در سردشت بازسازی و بیش از 300 میلیون تومان هزینه شد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   55  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، رحمان شمسی اظهار کرد: از آغاز امسال، برای بازسازی 6 موقوفه در سردشت، بیش از 300 میلیون تومان هزینه شده است.
 
وی ادامه داد: علاوه بر آن، تمام موقوفات بازسازی شده در سردشت به صورت سرقفلی بوده و مسئولیت بازسازی به عهده مستاجر موقوفه بوده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت تصریح کرد: از آغاز امسال 14 وقف جدید در قالب موقوفات قرآنی، مسجد و امام جمعه، زمین، باغ و ساختمان مسکونی در سردشت به ثبت رسیده است.
 
.وی افزود: از این تعداد موقوفه در سال جاری، هفت وقف درآمد منفعتی داشته و هفت موقوفه نیز به صورت درآمد انتفاعی اداره می‌شود
 
شمسی با اشاره به موقوفات رفع تصرف شده در 10 ماه اخیر، بیان کرد: 13 موقوفه امسال در سردشت رفع تصرف شده و به منظور رفع چند موقوفه دیگر، اوقاف و امور خیریه سردشت در حال پی‌گیری است.
 
وی با بیان مشارکت چشمگیر علاقه‌مندان و حافظان قرآن سردشت از طرح تربیت حافظان قرآن، تصریح کرد: در این رابطه 615 نفر در طرح تربیت حافظان قرآن در سردشت تبت‌نام کرده‌ و در اسفند ماه آزمون کتبی و شفاهی این دوره در سردشت برگزار می‌شود.
 
رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود بیش از 50 درصد از داوطلبان این دوره در آزمون ورودی شرکت کنند.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار