• امروز سه شنبه یکم اسفند 1396 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

کانال تلگرامی اطلاع رسانی اداره کل

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

6  موقوفه در سردشت بازسازی شد

6 موقوفه در سردشت بازسازی شد

رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: 6 موقوفه در سردشت بازسازی و بیش از 300 میلیون تومان هزینه شد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، رحمان شمسی اظهار کرد: از آغاز امسال، برای بازسازی 6 موقوفه در سردشت، بیش از 300 میلیون تومان هزینه شده است.
 
وی ادامه داد: علاوه بر آن، تمام موقوفات بازسازی شده در سردشت به صورت سرقفلی بوده و مسئولیت بازسازی به عهده مستاجر موقوفه بوده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت تصریح کرد: از آغاز امسال 14 وقف جدید در قالب موقوفات قرآنی، مسجد و امام جمعه، زمین، باغ و ساختمان مسکونی در سردشت به ثبت رسیده است.
 
.وی افزود: از این تعداد موقوفه در سال جاری، هفت وقف درآمد منفعتی داشته و هفت موقوفه نیز به صورت درآمد انتفاعی اداره می‌شود
 
شمسی با اشاره به موقوفات رفع تصرف شده در 10 ماه اخیر، بیان کرد: 13 موقوفه امسال در سردشت رفع تصرف شده و به منظور رفع چند موقوفه دیگر، اوقاف و امور خیریه سردشت در حال پی‌گیری است.
 
وی با بیان مشارکت چشمگیر علاقه‌مندان و حافظان قرآن سردشت از طرح تربیت حافظان قرآن، تصریح کرد: در این رابطه 615 نفر در طرح تربیت حافظان قرآن در سردشت تبت‌نام کرده‌ و در اسفند ماه آزمون کتبی و شفاهی این دوره در سردشت برگزار می‌شود.
 
رئیس اوقاف و امور خیریه سردشت خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود بیش از 50 درصد از داوطلبان این دوره در آزمون ورودی شرکت کنند.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار