• امروز سه شنبه سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه به همراه معاونین روز پنجشنبه 7ا/ اردیبهشت ماه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان در محل اداره مرکزی این نهاد در شهرستان ارومیه دیدار و گفتگو کردند.

 دوشنبه 11 تیر 1397   38  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان، حجت الاسلام جوانبخت در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تعامل دستگاه‌های اجرایی استان با یکدیگر را مثمر ثمر دانست و گفت: اینکه مدیران بتوانند در یک فضای مثبت و سازنده با هم همکاری کنند و در جهت فرهنگ سازی و اشاعه سبک زندگی اسلامی و قرآنی استان گام بردارند، باعث رشد و شکوفایی فرهنگ اسلامی در جامعه خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ضمن ابراز خرسندی از همکاری نزدیک با نهاد فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: این اداره کل آمادگی دارد تا در جهت برگزاری کلاس های  قرآن کریم بصورت مشترک فضای لازم برای جذب قرآن آموزان فراهم کند .
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و هیئت همراه گفت : این اداره کل آمادگی لازم جهت همکاری در زمینه فعالیت های اوقاف و امور خیریه را دارد . 
 حجت الاسلام خدایاری در پایان سخنان خود گفت: از همکاری صمیمانه مدیریت و کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه در جهت برگزاری مسابقات قرآن کریم تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم این همکاری نزدیک در سال جاری نیز تداوم داشته و موجبات خیر و نیکی برای حمایت از جامعه قرآنی استان باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر