• امروز جمعه بیست و نهم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

پویش امامزادهگان سرزمین من

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

اخذ 34 فقره سند مالکیت اراضی موقوفه حاج بهرام بیگ ممیند نقده

اخذ 34 فقره سند مالکیت اراضی موقوفه حاج بهرام بیگ ممیند نقده

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نقده گفت: 34 فقره سند مالکیت اراضی موقوفه حاج بهرام بیگ ممیند نقده به مساحت ۴۰۱ هکتار و پس از یک دهه اختلاف با منابع طبیعی اخذ شد.

 دوشنبه 11 تیر 1397   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی، حسین منفردی اظهار کرد: در روزهای گذشته 34 فقره سند مالکیت اراضی موقوفه حاج بهرام بیگ ممیند نقده به مساحت ۴۰۱ هکتار و پس از یک دهه اختلاف با منابع طبیعی اخذ شد.
وی افزود: از این تعداد ۲۲ سند مربوط به پلاک های مورد اختلاف با منابع طبیعی بوده که به استناد تفاهم نامه فی مابین دو سازمان، به صورت شش دانگ و بنام موقوفه، سند رسمی صادر و اخذ شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نقده تصریح کرد: موقوفه حاج بهرام بیگ ممیند در حال حاضر دارای ۱۱۵ رقبه بوده که پیرو اخذ این اسناد و ویرایش رقبات در سامانه، این تعداد به بیش از ۳۰۰ رقبه افزایش می یابد.
منفردی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی جهت بازسازی بقعه متبرکه امام زاده محمد (ع) میرآباد بیان کرد: این جلسه با حضور تعدادی از ادارات و نهادهای فرهنگی و خدمات رسان از جمله اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن، کمیته امداد، فرمانده حوزه مقاومت بسیج میرآباد و فرمانده سپاه نقده برگزار شد .
وی افزود: در این جلسه فرمانده سپاه با بیان این نکته که این امام زادگان لازم التعظیم بوده و بهترین پایگاه فرهنگی هستند، خواستار پیگیری مجدانه موضوع توسط اعضا شدند و علاوه بر آن مقرر شد که در فاز نخست، فضای اصلی تربت خانه این بقعه به مساحت ۳۲۰ متر مربع احداث شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار