• امروز سه شنبه سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

صدای« شحات محمدانور» مرا عاشق و شیفته قرآن کریم کرد

صدای« شحات محمدانور» مرا عاشق و شیفته قرآن کریم کرد

متسابق قرائت تحقیق گفت: یکی از مهمترین عواملی که به قرآن جذب شدم، صدای«محمد انور شحات» بود که مرا عاشق و شیفته قرآن کریم کرد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، لیلا ملکی شهابی که در رشته قرائت تحقیق و از شهرستان میاندوآب در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه، شرکت کرده است اظهار کرد: من از مقطع ابتدایی روخوانی قرآن را آغاز کرده و تابستان ها در کلاس های آن شرکت می کردم.

 

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین عواملی که به قرآن جذب شدم، صدای«محمد انور شحات» بود که مرا عاشق و شیفته قرآن کریم کرد چون در آن زمان قرائت سوره حمد وی، هر روز از تلویزیون پخش می شد.

 

ملکی شهابی با اشاره به اینکه حافظ 14 جزء قرآن کریم نیز است بیان کرد: قصد بنده این است که کار حفظ قرآن را ادامه دهم و علاوه بر آن در زمینه تواشیح و انواع صلوات های قرآنی تبحر دارم.

 

این دبیر قرآن در رابطه با سطح مسابقات این دوره افزود: سطح این دوره از مسابقات متوسط است در حالی که در سال گذشته در ماکو به سبب شرکت متسابقین قدرتمند، سطح آن بالاتر بود و علاوه بر آن داوری رقابت های مرحله استانی در وضعیت مطلوبی بوده است.

 

وی با اشاره به رتبه های کسب شده خود گفت: بنده دارای 18 رتبه نخست شهرستانی در رشته قرائت، کسب رتبه سوم استانی در رشته دعاخوانی، نفر نخست مسابقات استانی و شرکت در مسابقات کشوری بوده ام.

 

ملکی شهابی با بیان تاثیرات قرآن در زندگی خویش اظهار کرد: همه موفقیت های من به سبب معنویت قرآن بوده از جمله آن اینکه بنده به خاطر رفتار و اخلاق قرآنی که داشته ام به عنوان معلم نمونه انتخاب شده ام.

 

وی با اشاره به اینکه پیش از برگزاری مسابقات قرآنی مرحله استانی، بهتر است که دوره ای کوتاه مدت برای آمادگی بیشتر برگزار کنند تصریح کرد: در آن صورت متسابقین تقویت شده و تشویق برای حضور در مسابقات می شوند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر