• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

 اداره اوقاف و امور خیریه خوی :

اداره اوقاف و امور خیریه خوی :

10 موقوفه جدید در شهرستان خوی شناسایی شد

 یک شنبه 24 اردیبهشت 1391   2280  1      


 سرپرست اداره امور اوقاف و خیریه خوی گفت : امسال با همكاری مردم متدین خوی 10 موقوفه جدید در این شهرستان شناسایی شده است .

حجت الاسلام مقصود محمودی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : موقوفات جدید در بخش های مختلف شهرستان خوی قرار دارند كه به زودی به ثبت خواهند رسید .
وی با تاكید بر اهمیت وقف گذاری در برقراری عدالت اجتماعی و ترویج فرهنگ دینی در جامعهه از اقشار مردم به خصوص افراد متمول خواست، در این امر مهم اداره اوقاف را یاری كرده و زمینه رشد و شكوفای اجتماعی و اقتصادی را فراهم كنند .
سرپرست اداره اوقاف خوی با تقدیر از خیرین اضافه كرد: در سایه وقف در طول سالیان متمادی گامهای بزرگی برداشته شده و انسان های بی شماری از امكانات خیرات وقف گذاران برخوردار شده اند.
حجت الاسلام محمودی از وقف گذاری زمینی به وسعت 500 متر مربع در شهرستان خوی خبر داد و افزود : این زمین در یكی از روستاهای توابع شهرستان سلماس قرار دارد كه توسط یكی از خیرین اهدا شده است .
شهرستان خوی دارای 135 فقره موقوفه می باشد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم2
مخالفم0
سلام  (جمعه 27 اسفند 1395)
سلام خسته نباشید.چه انتظاری هست سایتتونو دیدم واقعا نامید شدم تخلفی که به اسم اوقاف داره انجام میشه بگم. تاریخ سایتتون سال 91نشون میده.