• امروز شنبه ششم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دهه وقف

شعارسال

پیشگیری از کرونا در ادارات

پیشگیری از کرونا در ادارات

تست آنلاین

فرهنگ نامه وقف

ملاقات مردمی

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی خوی

پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی خوی

دانشکده علوم قرآنی خوی وابسته به دانشگاه علوم و معارف قرآن‌کریم از بین شرکت کنندگان کنکور سراسری در رشته‌های مختلف علوم قرآنی دانشجو می‌پذیرد.

 دوشنبه 12 تیر 1391   3268  0      


 ولی نوروزی، رییس دانشکده علوم قرآنی خوی، در گفت ‌و ‌گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در ارومیه، با اعلام این خبر گفت: دانشکده علوم قرآنی خوی وابسته به دانشگاه علوم و معارف قرآن‌کریم از بین شرکت کنندگان دختر و پسر کنکور سراسری، در گروهای مختلف آموزشی برای سال تحصیلی جدید دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان هر سه گروه نظری می‌توانند در پذیرش این دانشگاه شرکت کنند، تربیت معلم قرآن مجید و علوم قرآن مجید را از جمله رشته‌ها برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید عنون و ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از رشته های اعلامی را 40 نفر ذکر کرد.

نوروزی اظهارداشت: تحصیل در این دانشکده رایگان بوده و پذیرفته شدگان از امکانات خوابگاهی و وام دانشجوئی مطابق ضوابط و شرایط صندوق رفاه و وزارت علوم بهره‌مند می‌شوند.

رییس دانشکده علوم قرآنی خوی یادآور شد: امروز آخرین مهلت داوطلبان برای اعلام علاقمندی و ثبت نام اقدام کنند.

به گفته نوروزی، اطلاعیه پذیرش دانشجو با شرایط خاص در سایت سازمان سنجش WWW.SANJESH.ORG درج شده است که البته داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت WWW.QURAN.AC.IR نیز اطلاعات مورد نظر را کسب کنند./ز
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار