• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

با حضور مدیرکل منابع انسانی سازمان اوقاف انجام می شود؛

با حضور مدیرکل منابع انسانی سازمان اوقاف انجام می شود؛

تدوین برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی

 یک شنبه 8 آذر 1394   2412  0      

با حضور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی تنظیم و تدوین می شود.

علی محمدزاده ثانی، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در گفت و گو با کارشناس خبری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی اظهار کرد: همکاری جهت تدوین برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی از اهداف سفر به آذربایجان غربی است.

وی تصریح کرد: با برگزاری جلسات و انجام بازرسی ها، شاخص های ساختاری اوقاف استان که منجر به توسعه و یا تغییر ساختار ادارات و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه خواهد شد، بازنگری می شود.

محمدزاده ثانی افزود: کیفیت و کمیت نیروی انسانی به صورت دقیق بررسی شده و در خصوص ساماندهی منابع انسانی تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

لازم به ذکر است، همکاران اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی می توانند جهت ارتباط با مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از ساعت 12:30 الی 14:30 به صورت حضوری به اداره کل اوقاف مراجعه کرده و یا با شماره 33449792 تماس حاصل نمایند./ز

 

 

 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر