• امروز یک شنبه بیست و چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

با حضور مدیرکل منابع انسانی سازمان اوقاف انجام می شود؛

با حضور مدیرکل منابع انسانی سازمان اوقاف انجام می شود؛

تدوین برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی

 یک شنبه 8 آذر 1394   2042  0      

با حضور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی تنظیم و تدوین می شود.

علی محمدزاده ثانی، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در گفت و گو با کارشناس خبری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی اظهار کرد: همکاری جهت تدوین برنامه چابک سازی نیروی انسانی و ساختار اوقاف آذربایجان غربی از اهداف سفر به آذربایجان غربی است.

وی تصریح کرد: با برگزاری جلسات و انجام بازرسی ها، شاخص های ساختاری اوقاف استان که منجر به توسعه و یا تغییر ساختار ادارات و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه خواهد شد، بازنگری می شود.

محمدزاده ثانی افزود: کیفیت و کمیت نیروی انسانی به صورت دقیق بررسی شده و در خصوص ساماندهی منابع انسانی تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

لازم به ذکر است، همکاران اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی می توانند جهت ارتباط با مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از ساعت 12:30 الی 14:30 به صورت حضوری به اداره کل اوقاف مراجعه کرده و یا با شماره 33449792 تماس حاصل نمایند./ز

 

 

 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر