• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

همایش هیئت‌امنای مساجد و امامزادگان آذربایجان‌غربی در خوی برگزار می‌شود

همایش هیئت‌امنای مساجد و امامزادگان آذربایجان‌غربی در خوی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی گفت: همایش هیئت‌امنای مساجد و امامزادگان آذربایجان‌غربی 18 بهمن ماه در خوی برگزار می‌شود.

 یک شنبه 24 دی 1396   70  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام داود میرزایی با اشاره به اینکه ثبت نام برای شرکت در دوره‌های تخصصی سبک زندگی اسلامی در شهرهای ارومیه و خوی آغاز شده است اظهار کرد: بانوان علاقه‌مند می‌توانند تا پایان دی ماه برای شرکت در این دوره‌ها ثبت نام کنند.
 
وی تصریح کرد: این دوره‌ها از اول بهمن به مدت 40 جلسه در موضوعات مشاوره ازدواج، مسائل زناشویی و نیز مسائل اخلاقی و تربیتی به صورت رایگان در امامزاده سیدبهلول خوی و نیز در مرکز تخصصی ارومیه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی از برگزاری همایش هیئت‌امنای مساجد و امامزادگان آذربایجان‌غربی در 18 بهمن ماه در خوی خبر داد و افزود: این دوره یک روزه در دانشکده علوم قرآنی خوی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: علاوه بر آن، در روز 17 بهمن، این دوره و همایش آموزشی و بصیرت‌افزایی در امامزاده غریب‌حسن ارومیه برگزار و در مورد دهه فجر به توجیه هیئت‌امناء پرداخته می‌شود.

میرزایی گفت: امسال تمامی هیئت‌امنای مساجد و امامزادگان ملزم به برگزاری جشن‌های دهه فجر شده و نیز در شب 22 بهمن، ندای الله اکبر از تمامی مساجد استان پخش می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار