• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

امسال 3 وقف جدید در مهاباد ثبت شد

امسال 3 وقف جدید در مهاباد ثبت شد

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه مهاباد گفت: به همت مردم خیرخواه شهرستان مهاباد از ابتدای امسال سه وقف جدید به ارزش یک میلیارد و 115 میلیون ریال ثبت شد.

 سه شنبه 28 فروردین 1397   70  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، سید حسین مقتدر با اشاره به سه وقف‌ جدید مردم خیر و خداجوی شهرستان مهاباد در سال جاری، اظهار داشت: با افزوده شدن سه وقف جدید، تعداد موقوفات این شهرستان به 464 موقوفه رسیده است.

وی افزود: امسال وقف 6 دانگ یک باب خانه عالم در روستای کهنه ده بخش مرکزی به مساحت 500 مترمربع و به ارزش ریالی 500 میلیون ریال و وقف 6دانگ یک قطعه زمین به مساحت 170 متر مربع به منظور احداث خانه عالم به ارزش ریالی 200 میلیون ریال در روستای حاجی مامیان در بخش خلیفان انجام شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد گفت: همچنین وقف یک قطعه زمین به منظور احداث مسجد فاطمه زهرا(س)، به مساحت 300 مترمربع در روستای تنگ بالکه و به ارزش ریالی 450 میلیون ریال از جمله سه موقوفه جدید این شهرستان است.
 
وی ادامه داد: سال گذشته بیش از 21 میلیارد ریال موقوفه در شهرستان مهاباد ثبت شده بود و ارزش ریالی 3 موقوفه جدید امسال نیز یک میلیارد و 115 میلیون ریال برآورد شده است.

مقتدر در ادامه خاطر نشان کرد: این اداره، تا 31 فروردین از طریق سایت guraniran.ir اقدام به ثبت نام از متقاضیان حضور در چهل و یکمین مسابقات قرآنی شهرستان مهاباد می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار