• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ملی حفظ قرآن کریم

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

لزوم حضور روحانیت در مسابقات قرآن کریم

لزوم حضور روحانیت در مسابقات قرآن کریم

نفر اول مسابقات رشته دعاخوانی گفت: متاسفانه از سال های گذشته حضور روحانیت در مسابقات قرآنی کمتر شده و باید به این مهم توجه شود.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، زهرا زینی با اشاره به اینکه از سه سال گذشته هر سال مقام نخست رشته دعاخوانی را کسب می کند اظهار کرد: پیش از این در رشته ترتیل و تحقیق شرکت می کردم اما بنا بر صلاحدید داوران به رشته دعاخوانی روی آوردم.

وی با اشاره به اینکه قرائت قرآن را از14 سالگی آغاز کرده است تصریح کرد: بنده از رشته تحقیق قرآن آغاز کرده و به مقام های مختلف استانی دست یافته ام و حتی در سال گذشته در مسابقات کشوری مقام هشتم را کسب کردم.

زینی با اشاره به اینکه استعداد خدادادی در دعاخوانی و قرائت قرآن کریم دارد بیان کرد: بنده استاد راهنمای خاصی نیز نداشته و خود از طریق برنامه های رسانه ملی آموزش دیده ام.

نفر اول مسابقات رشته دعاخوانی در سال گذشته و فعال دارالقرآن در آموزش و پرورش نقده با اشاره به اینکه سطح داوری در سطح کشور ضعیف است افزود: این در حالی است که داوری در سطح استانی در رشته دعاخوانی مطلوب بوده است.

وی با تاکید بر حضور روحانیت در مسابقات قرآنی بیان کرد: متاسفانه از دو سال گذشته حضور روحانیت در مسابقات قرآنی در سطح کشور کمتر شده و باید به این مهم توجه شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر