• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ملی حفظ قرآن کریم

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

داوری مسابقات قرآن در ارومیه بسیار مطلوب بود

داوری مسابقات قرآن در ارومیه بسیار مطلوب بود

حافظ 20 جزء قرآن کریم گفت: خوشبختانه سطح داوری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه بسیار مطلوب بوده است.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   53  0      

به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، زهرا حسنی با بیان اینکه از چهار سالگی کار حفظ قرآن را آغاز کرده است اظهار کرد: اینجانب از 19 سال گذشته به تشویق والدین خود حفظ قرآن را آغاز کرده ام.
 
وی تصریح کرد: با وجود اینکه امسال در حفظ 20 جزء قرآن شرکت کرده ام اما حافظ 27 جزء قرآن بوده و با توجه به اینکه روزانه یک و نیم صفحه از قرآن را حفظ می کنم، تا شهریور یا مهر ماه امسال حافظ کل قرآن خواهم شد.

متسابق حفظ 20 جزء قرآن کریم با بیان اینکه خواهر 11 ساله وی نیز حافظ 16 جزء قرآن کریم است گفت: مربی من استاد محمدنژاد بود و علاوه بر آن از روی نوار نیز به آموزش قرآن پرداختم اما به آموزش خواهرم به شخصه پرداخته و وی نیز هم اکنون حفظ قرآن را ادامه می دهد.

وی با ابراز خرسندی از اینکه داوری این دوره از مسابقات و به ویژه نحوه برخورد داوران بسیار مطلوب و مناسب بوده است افزود: در این رابطه برای اینکه شک و شبهه ای در داوری ها از سوی متسابقین نباشد، بهتر است که داوران از خارج از استان انتخاب شوند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر