• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ملی حفظ قرآن کریم

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

میزبانی و نحوه برنامه ریزی مسابقات قرآنی در ارومیه بسیار مطلوب بوده است

میزبانی و نحوه برنامه ریزی مسابقات قرآنی در ارومیه بسیار مطلوب بوده است

بازرس مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه گفت: شهر ارومیه نخستین شهری است که از لحاظ هماهنگی، برنامه ریزی، اطلاع رسانی و حضور عوامل اجرایی مسابقات در شرایط مطلوبی قرار دارد.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، زهرا اجرلو اظهار کرد: خوشبختانه شهر ارومیه نخستین شهری است که از لحاظ هماهنگی، برنامه ریزی، اطلاع رسانی و حضور عوامل اجرایی مسابقات در شرایط مطلوبی قرار دارد.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن از سایر نکات مثبت میزبانی شهر ارومیه این است که جز به جز کارها به صورت چاپی انجام شده و آیین نامه مربوط به مسابقات نیز، هم به صورت بنر و هم به صورت پک فرهنگی به چاپ رسیده است.

بازرس مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه افزود: همچنین خوشبختانه کیفیت پذیرایی، محل اسکان و نحوه برخورد عوامل اجرایی این دوره از مسابقات در ارومیه بسیار مناسب بوده است.

آجرلو بیان کرد: با توجه به اینکه چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سال گذشته به میزبانی ارومیه برگزار شد، بنابراین این شهر از تجربه میزانی خود استفاده کرده و مسابقات استانی را در حد مطلوبی برگزار می کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر