• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

قرآن تحمل غم غربت را برایم آسان کرد

قرآن تحمل غم غربت را برایم آسان کرد

متسابق رشته ترتیل گفت: از آنجا که بنده بومی این شهر و استان نیستم، قرآن باعث شد که سختی های مربوط به غربت را کمتر احساس کنم.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، نجمه کارگر که اصالتا از اهالی جزیره کیش بوده اما از ماکو در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه شرکت کرده است اظهار کرد: بنده از چهار سالگی یعنی از 34 سال گذشته به سبب تشویق های خواهرم، با قرآن انس گرفتم.

وی که مادر چهار فرزند دختر است تصریح کرد: بی شک قرآن نقش بسزایی در زندگی من داشته به ویژه اینکه در تربیت فرزندان بسیار تاثیرگزار بود و علاوه بر آن از آنجا که بنده بومی این شهر و استان نیستم، قرآن باعث شد که سختی های مربوط به غربت را کمتر احساس کنم.

این متسابق رشته ترتیل با تاکید بر اینکه خانواده ها نقش مهمی در گرایش فرزندان به قرآن دارند بیان کرد: علاوه بر آن نحوه برخورد و تشویق خانواده ها نیز در جذب فرزندان به قرآن بسیار تاثیرگزار است چون اجبار و تحمیل، باعث زدگی آنها از کلام الهی شده و به جای جذابه، دافعه آور است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه برای نفرات برتر استانی باید دوره های تحقیق و تجوید برگزار شود افزود: در این صورت متسابقن ضمن تقویت بیشتر، برای مسابقات کشوری با آمادگی بیشتری اعزام می شوند.

کارگر با اشاره به رتبه های کسب شده خویش اظهار کرد: بنده دارای رتبه سوم استانی در رشته ترتیل، دوم استانی در دعاخوانی، رتبه سوم استانی در رشته تحقیق، رتبه نخست کشوری در بین مناطق آزاد، نفر سوم مسابقات کشوری طلاب و نفر دوم تحقیق و ترتیل کشوری هستم.

وی در ادامه با اشاره به نکات مثبت برگزاری مسابقات گفت: خوشبختانه امسال برخورد عوامل اجرایی با متسابقین بسیار مطلوب بود و علاوه بر آن اطلاع رسانی مناسبی در زمینه تاریخ مسابقات مرحله استانی شده بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار