• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بصیرت عاشورایی

پیام رسان سروش

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

اعتبارات فعالیت های قرآنی و فرهنگی افزایش یابد

اعتبارات فعالیت های قرآنی و فرهنگی افزایش یابد

حافظ 5 جزء قرآن کریم گفت: بی شک برای اینکه مردم به سمت قرآن جذب شوند باید اعتبارات فرهنگی و قرآنی افزایش یابد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، فرزانه احمدی که از شهرستان شاهین دژ در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه شرکت بود اظهار کرد: از کودکی حفظ قرآن را آغاز کرده و نخستین رتبه استانی ام را در سال اول دبیرستان کسب کردم.

وی تصریح کرد: در این رابطه خانواده و مسئولان استانی در زمینه حفظ قرآن مرا تشویق بسیار کردند.

این متسابق 5 جزء قرآن کریم، با اشاره به تاثیر قرآن در زندگی خویش گفت: بی شک قرآن کریم در کاهش اضطراب، افزایش اعتماد به نفس و صبر و مردمداری نقش بسزایی دارد.

وی که در سال 87 مدیر برتر قرآنی در شمال غرب کشور شده است بیان کرد: علاوه بر آن نفر دوم مسابقات کشوری فرهنگیان در زمینه روش تدریس احکام بوده و سال گذشته نیز نفر دوم حفظ قرآن شدم.

احمدی با اشاره به اینکه عدم آگاهی مردم نسبت به آثار و برکات قرآن کریم باعث شده که خانواده ها از قرآن استقبال نکرده و فرزندان خود را در سایر کلاس های آموزشی ثبت نام کنند اظهار کرد: بی شک برای اینکه مردم به سمت قرآن جذب شوند باید اعتبارات فعالیت های فرهنگی و قرآنی افزایش یابد.

این متسابق با اشاره به اینکه گرایش مردم به قرآن در شاهین دژ مطلوب است گفت: خوشبختانه مسئولان فرهنگی شهر همچون امام جمعه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز رئیس آموزش و پرورش به قرآن اهمیت فراوانی می دهند.

وی با اشاره به پیشنهادات خود برای ارتقای این مسابقات در سال های آینده تصریح کرد: بهتر است در دوره های بعدی، قرائت های قرآنی به وسیله مانیتور در پشت قاری پخش شود تا حضار نیز بتوانند از آن استفاده کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار