• امروز یک شنبه چهارم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ثبت نام چهل ودومین دوره مسابقات سراسری

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

سوگواره«بصیرت عاشورایی»در آذربایجان غربی برگزار می شود

سوگواره«بصیرت عاشورایی»در آذربایجان غربی برگزار می شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: سوگواره«بصیرت عاشورایی»در 17 امامزاده و بقاع متبرکه آذربایجان غربی برگزار می شود.

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   124  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، حجت الاسلام داود میرزایی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت تبیین برنامه های سوگواره«بصیرت عاشورایی» برگزار شد با تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یارانش اظهار کرد: به مناسبت ایام محرم، سوگواره بصیرت عاشورایی در 17 امامزاده و بقاع متبرکه آذربایجان غربی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه 38 نفر مبلغ اعزامی از قم با تخصص های مختلف در این ایام در استان حضور خواهند یافت تصریح کرد: 15 مبلغ بومی نیز مساجد و تکایا را پوشش می دهند.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به سایر برنامه های فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان افزود: برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در چهارم محرم، همایش«احلی من العسل» در 6 محرم و همایش یاوران زینب(س) 12 محرم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بحث اجرای نیت واقفان در ایام محرم و صفر بیان کرد: در این ارتباط، درآمد حاصل از 102 موقوفه صرف اطعام نیازمندان شده و درآمد 62 موقوفه در روضه خوانی و درآمد 265 موقوفه نیز در تعذیه داری هزینه می شود.

حجت الاسلام میرزایی در ادامه گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، یک هزار و 246 پک تحصیلی برای دانش آموزان بی بضاعت با مشارکت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) به ارزش 78 میلیون تومان تهیه شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار