• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

دوره دانش‌افزایی خادمان بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی برگزار شد

دوره دانش‌افزایی خادمان بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی برگزار شد

دوره توجیهی ـ آموزشی و دانش‌افزایی هیئت امنا، مدیران فرهنگی ـ‌ قرآنی و خادمان بقاع متبرکه آذربایجان غربی ‌در محل اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

 پنج شنبه 19 مهر 1397   98  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی، سهیلی، معاون اداره  کل امامزادگان و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور صبح روز چهارشنبه 18 مهرماه در دوره توجیهی آموزشی و دانش‌افزایی خادمان بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی بیان کرد: بیانات مقام معظم رهبری و اهمیت و جایگاه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی از جمله محورهای این دوره توجیهی است.
وی سند چشم‌انداز قطب فرهنگی شدن آستان مقدس امامزادگان در افق ۱۲ ساله را از دیگر محورهای این دوره عنوان کرد و افزود: راهکارهای تحقق چشم‌انداز قطب فرهنگی شدن امامزادگان و بقاع متبرکه، راهکارهای حوزه اماکن و خدمات و راهکارهای حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی و مالی نیز از دیگر محورهای برگزاری این دوره توجیهی به‌شمار می‌رود.
سهیلی راهکارهای حوزه اقتصاد و بهره‌وری و عمران، تعاریف و اصطلاحات و وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه در اداره بقاع متبرکه و اماکن مذهبی براساس قانون اوقاف و آئین‌نامه اجرایی آن را از دیگر محورهای برگزاری این دوره توجیهی عنوان کرد.
وی تصریح کرد: ساختار انتصاب صدور حکم مدیران و مسئولین واحد‌های مراکز فرهنگی - قرآنی، طرح جشن ولایت علوی اکمال دین نبوی، آشنایی با حوزه فعالیت‌های خدان، بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و اشتهایی با شیوه‌نامه منابع انسانی نیز از دیگر محورهای برگزاری دوره توجیهی آموزشی و دانش‌افزایی خادمین بقاع متبرکه است.
یادآور می‌شود، در پایان دوره توجیهی هیئت امنا، دوره توجیهی و آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه توسط شهابی از جمعیت هلال احمر استان نیز برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار