• امروز چهارشنبه بیست و ششم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

تفاهم‌نامه حفظ و احیاءموقوفات آذربایجان‌غربی به امضاء رسید

تفاهم‌نامه حفظ و احیاءموقوفات آذربایجان‌غربی به امضاء رسید

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی گفت: تفاهم‌نامه حفظ، احیاء، تعمیر و مرمت موقوفات و شناسایی موقوفات واقع در بافت فرسوده با وزارت راه و شهرسازی به امضاء رسید.

 پنج شنبه 15 آذر 1397   110  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه آذرربایجان غربی ، محمدی با اشاره به تشکیل کارگروه وقف ستاد بازآفرینی شهری استان اظهار کرد: ریاست این ستاد استاندار آذربایجان‌غربی بوده و دبیری آن اداره کل راه و شهرسازی است و ذیل این ستاد نیز یک کارگروه وقف وجود دارد.
وی افزود: در این ستاد تفاهم نامه بین نماینده وزیر راه و شهرسازی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به امضاء رسیده و موضوع تفاهم‌نامه نیز حفظ، احیاء، تعمیر و مرمت موقوفات، شناسایی موقوفات واقع در بافت فرسوده، بهسازی، نوسازی و توانمندسازی بافت‌های فرسوده که موقوفات در آن است و حمایت از اقشار کم درآمد برای ساختمان‌سازی از جمله موضوع تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه رئیس کارگروه معاون امور عمرانی استاندار و دبیر نیز اداره کل اوقاف است گفت: در این کارگروه 11 اداره کل و سازمان شامل شهرداری ارومیه به عنوان نماینده شهرداری‌های استان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، جهاد کشاورزی، دادگستری، اداره کل منابع طبیعی، بانک مسکن، شرکت عمران و مسکن سازان استان، اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل ثبت اسناد و املاک عضویت دارند.
وی بیان کرد: در یکی از مصوبات این جلسه مقرر شد این ستاد و کارگروه‌ها در شهرستان‌ها به ریاست فرماندار و دبیری اوقاف شهرستان تشکیل یابد و طرح و پروژه‌های موقوفات واقع در بافت فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی و بافت‌های ناکارآمد بررسی و به کارگروه وقف استان ارسال شود و اداره کل اوقاف نیز آن را بررسی و به ستاد بازآفرینی ارسال کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار