• امروز چهارشنبه بیست و ششم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

اعزام 54 زائر بار اولی از محل موقوفات خوی به عتبات عالیات

اعزام 54 زائر بار اولی از محل موقوفات خوی به عتبات عالیات

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی از اعزام 54 زائر بار اولی از محل اجرای نیات موقوفات منطبق استان به عتبات و عالیات خبر داد.

 پنج شنبه 29 فروردین 1398   74  0      

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از اعزام 54 نفر زائر نوبت اولی از محل موقوفات این استان به کربلای معلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی ، حجت الاسلام میرزائی با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای عمل امینانه به نیات واقفان با موضوع سفر به عتبات عالیات صبح امروز به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوی، 541 زائر بار اولی به ‌صورت رایگان به عتبات عالیات مشرف شدند.
وی افزود: این کاروان، نخستین کاروانی است که در سال جاری به کربلای معلی اعزام شد و تمامی هزینه‌های این طرح از محل نیات موقوفات مرتبط و منطبق اوقاف و امور خیریه خوی تأمین شده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی هدف از اجرای این امر فرهنگی را، ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف و موقوفات عنوان کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با اجرای صحیح این کار خیر، گام مهمی در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی در این استان برداریم.
گفتنی است، سازمان اوقاف و امور خیریه کشور طرحی را با عنوان «زائران حسینی» از محل موقوفات منطبق اجرا می‌کند که در قالب آن، افرادی که تا کنون به زیارت کربلای معلی مشرف نشده باشند و شرایط لازم مطابق با نیت واقف را داشته باشند، به صورت رایگان به کربلای معلی اعزام می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار