• امروز چهارشنبه بیست و ششم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

جشن نیمه شعبان در بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

جشن نیمه شعبان در بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی گفت: جشن نیمه شعبان در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

 یک شنبه 1 اردیبهشت 1398   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، حجت الاسلام میرزایی با تبریک نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) اظهار کرد: به مناسبت این میلاد خجسته، جشن نیمه شعبان در امامزاده ها و بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.
وی با اشاره به مراسمات این روز مبارک در ارومیه تصریح کرد: ظهر امروز مراسم جشنی در امامزاده غریب حسن ارومیه برگزار شده و پس از نماز مغرب و عشاء نیز در امامزاده محمد و ابراهیم مراسمی برگزار و پس از آن نیز در مجتمع صلواتی«نان شب»، اقدام به پخش غذای نذری می شود.
معاون فرنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: همچنین عصر امروز در امامزاده سیدبهلول(ع) خوی با سخنرانی حجت الاسلام سیدرضی موسوی شکوری امام جمعه این شهر، مراسمی برگزار شده و فردا نیز در بقعه شیخ نوایی این شهر جشن نیمه شعبان با شرکت عاشقان اهل بیت(ع) اجر می شود.
وی افزود: عصر امروز و عصر فردا نیز در امامزاده سیدمحمد شهرستان سلماس جشن میلاد حضرت مهدی(عج) با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
حجت الاسلام میرزایی بیان کرد: همچنین ساعت 15 فردا جشنی به همین مناسبت در زیارتگاه حضرت عباس(ع) میاندوآب و نیز جشنی در ساعت 22 امشب در سالن امام علی(ع) چایپاره و ظهر فردا در سالن اجتماعات 9 دی با حضور بانوان این شهر اجرا می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار