• امروز سه شنبه بیست و چهارم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم

شعارسال

پیشگیری از کرونا در ادارات

پیشگیری از کرونا در ادارات

تست آنلاین

فرهنگ نامه وقف

ملاقات مردمی

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی در پیامی سالروز رحلت بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران ، امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.

 چهارشنبه 14 خرداد 1399   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمین ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در پیامی سالروز رحلت بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امام خمینی(ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبرگونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید که هنوز پس از گذشت چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر چون او نبوده است و نخواهد بود؛ و هرچه ارزش های اسلامی و انسانی توسعه می یابد، محققین و اندشمندان و پژوهشگران دشت معرفت و کمال به گوشه هایی از آن کانون پرتپش، بصیر، پویا و پرمعرفت پی می برند.

15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتی دارد.

امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و بر همه ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.

این جانب سالروز بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.
 
14 خرداد ماه 1399
 
ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر