• امروز سه شنبه بیست و چهارم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم

شعارسال

پیشگیری از کرونا در ادارات

پیشگیری از کرونا در ادارات

تست آنلاین

فرهنگ نامه وقف

ملاقات مردمی

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با معاونت تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن کشور

دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با معاونت تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن کشور

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با معاونت تعلیم و تربیت و مدیرکل ارتباطات و امور استانهای سازمان دارالقرآن کشور دیدار و گفتگو کرد.

 یک شنبه 8 تیر 1399   23  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حجت الاسلام والسلمین جامعی معاونت تعلیم و تربیت و حجت الاسلام شفیعی مدیرکل ارتباطات و امور استانهای سازمان دارالقرآن کشور دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوانبخت به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: ساماندهی موقوفات و امامزادگان و نیز ترویج و احیای فرهنگ قرآنی در بین همه اقشار مردم از جمله وظایف ذاتی اداره اوقاف و امور خیریه در کشور به شمار می رود.
 
وی با اشاره به اینکه در کل کشور اکثر موقوفات در خصوص تعظیم شعائر اهل بیت(ع) به ویژه امام حسین(ع) است، گفت: باید به مباحث قرآنی توجه ویژه ای داشته و کارهای زیادی در مورد احیای فرهنگ قرآنی در کشور انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین جامعی هم بر لزوم توجه به سبک زندگی تأکید کرد و گفت: بهترین نوع سبک زندگی، سبک منطبق بر آموزه‌های قرآن است که خوشبختانه در سازمان دارالقرآن الکریم به آن توجه شده است.

معاونت تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن کشور با تأکید بر افزایش محافل و مجالس قرآنی اضافه کرد: برگزاری جلسات هفتگی و ماهانه قرآن کریم علاوه بر استقبال مردم و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، موجب معرفی و تشویق قاریان و نیز جذب علاقه مندان به این حوزه می شود.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر