• امروز دوشنبه بیستم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم

شعارسال

پیشگیری از کرونا در ادارات

پیشگیری از کرونا در ادارات

تست آنلاین

فرهنگ نامه وقف

ملاقات مردمی

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز امور قرآنی

برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز امور قرآنی

جلسه هیئت اندیشه ورز امور قرآنی در محل اداره کل اوقاف استان برگزار گردید.

 شنبه 14 تیر 1399   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی ،حجت الاسلام والمسلمین ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: یکی از دغدغه های اساسی که در فعالیتهای قرآنی با آن مواجه هستیم بحث هم افزایی مجموعه های متولی در امور قرآنی است که با توجه به ظرفیت و استعداد خوبی که در اداره کل اوقاف وامور خیریه، اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و نهادهای مردمی شاهد آن هستیم، نشانگر اهمیت بالا در زمینه قرآن و عترت می باشد.

ایشان افزود: اگر فعالیتهای قرآنی در استان هدفمند و با مشارکت و تعامل بین دستگاههای متولی امر انجام بگیرد نتایج خیلی خوبی در این فعالیتها حاصل خواهد شد.

جوانبخت تصریح کرد: همچنین با توجه به فعالیتهای دستگاه ها اگر جدول فعالیت ها، برنامه ریزی و زمانبندی شود می توان برنامه های قرآنی را بصورت مشارکتی و در سطح گسترده تری انجام داد که این امر موجب صرفه جویی دراعتبارات وهمچنین عدم تکرار برنامه های قرآنی خواهد شد.

جعفرزاده رئیس امور قرآنی سازمان تبلیغات استان نیز در این جلسه گفت : این حرکت باید به سمتی برود که تعاملات از داخل استان به فرا استانی انجام گیرد و استان های دیگر هم از ظرفیت های بالای موسسات استان ، استفاده کنند و امید است با مشارکت و تعامل بین دستگاهها این امر مهم محقق شود.

در ادامه جلسه ، مدیرموسسه قرآنی یاسین ،مدیر انجمن اتحادیه های قرآنی استان درخصوص نقاط قوت و ضعف برنامه های قرآنی در استان و همچنین نحوه تعامل بین سازمانها بحث و گفتگو کردند.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر