• امروز شنبه هجدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم

شعارسال

پیشگیری از کرونا در ادارات

پیشگیری از کرونا در ادارات

تست آنلاین

فرهنگ نامه وقف

ملاقات مردمی

بيانيه راهبرد مشاركت عمومي

پیام رسان سروش

دیرین دیرین

مزایده ها و مناقصه ها

\پایش محیط کسب و کار کشور

خدمات غيرحضوري

راهنمای فرایند شناسه های خدمت

سامانه شکايات

برگزاری جلسه تعیین و تکلیف موقوفه حاج عبدالکریم

برگزاری جلسه تعیین و تکلیف موقوفه حاج عبدالکریم

جلسه تعیین و تکلیف و وضعیت حقوقی موقوفه حاج عبدالکریم سلماس جهت سرمایه گذاری برگزار گردید.

 دوشنبه 23 تیر 1399   36  0      

یه گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان غربی، جلسه تعیین تکلیف موقوفه حاج عبدالکریم سلماس جهت سرمایه گذاری با حضور معاونین حقوقی –ثبتی ، بهره وری اقتصادی ، حراست و رئیس اداره شهرستان سلماس در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در ابتدای جلسه گفت : با توجه به تنوع نوع رقبات در حوزه موقوفات، ظرفیت خوبی در حوزه وقف برای ارائه طرح و برنامه‌های مختلف در بخش‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، بهداشتی، تکمیل زنجیره تولیدات کشاورزی و صنایع تبدیلی وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه بخش‌ کشاورزی از جمله ظرفیت‌های این استان برای توسعه اقتصادی به شمار می‌رود، تصریح کرد: بخش قابل توجهی از موقوفات نیز به زمین‌های کشاورزی اختصاص دارد که سرمایه‌گذاری در آن‌ها در دستور کار قرار دارد.

در این جلسه پس از ارائه گزارش از فعالیتهای صورت گرفته در حوزه سرمایه گزاری موقوفات توسط دبیر جلسه و بحث و بررسی در خصوص موقوفات مستعد مقرر گردید در خصوص دادخواست افراز که از طریق اداره ثبت به دادگستری سلماس ارجاع داده شده ، اوقاف سلماس نسبت به هماهنگی جهت برگزاری جلسه معینه با منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی ، ثبت و دادگستری در اسرع وقت اقدام و نتیجه یه ستاد اعلام شود.

همچنین در خصوص احیاء مزرعه جبل مقرر شد متقاضیان اجاره نسبت به درخواست اقدام و نیزمتصرفین توسط اوقاف سلماس شناسایی و نتیجه به ستاد اداره کل اعلام شود.
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر